JUVÉDERM®

JUVÉDERM® HYDRATE

Juvéderm® Hydrate süstid sobivad kuivale nahale, samuti silmaümbruse piirkonna silendamiseks ja eelneva nahaakne armide pehmendamiseks. Juvéderm® HYDRATE  taastab tõhusalt loomulikke hüaluroonhappe varusid ja annab nahale tagasi terve välimuse ning sära. Juba pärast esimest protseduuri võib märgata, et naha seisund on oluliselt paranenud. Peale protseduuri jäävad nahale väiksed paapulid, süstekohas võivad tekkida väiksed verevalumid, mis kaovad 2­-3 päeva pärast.  Parima tulemuse saavutamiseks on soovituslik alguses teha protseduuri 3 korra kuurina ja nelja nädalaste vahedega. Juvéderm® Hydrate  toime pikkus on 4-6 kuus kuud, olenevalt vanusest ja elustiilist võib tulemus püsida ka kauem või vähem.

JUVÉDERM® VOLITE

Juvéderm® Volite on uue põlvkonna preparaat ja tõeline naha booster, mis on mõeldud naha kvaliteedi parandamiseks. Juvéderm Volite on hüaluroonhappe baasil valmistatud innovaatiline preparaat, mis muudab naha pehmeks, siledamaks ja elastsemaks. Hüaluroonhappegeel tagab sügavama niisutuse, taanduvad pindmised peenikesed kortsud ning naha värvus ühtlustub. Erinevalt Hydrate preparaadist ei jää Volite puhul paapuleid ning Volite’i ei pea kasutama kuurina  kuna selle püsivam koostis annab pikemaajalise tulemuse ka ühest korrast, hoides naha särava ja niisutatuna kuni 9 kuud kordusprotseduurita. Vaid ühe protseduuriga saavutatakse ilus ja kauakestev tulemus! Preparaat on mõeldud nii näo, kaela, dekoltee kui ka käte noorendamiseks. Protseduur ei ole valus kuna preparaadis endas on olemas valuvaigistav lidokaiin ja taastumisaeg on minimaalne.

JUVÉDERM® VOLUMA

Juvéderm® Voluma konstrureerib nägu, andes noorema välimuse.
Aitab tõsta põsesarnasid, mille tulemusena nina-ülahuule vagu tasandub. Selle preparaadiga on võimalik tõsta allavajunud põski, siluda kortsus lõuga ja tumedaid sissevajunud silmaaluseid.

JUVÉDERM® VOLBELLA

Juvéderm® Volbella on kasutusel väikseimate kortsukeste täitmiseks. Volbella peidab kurrukesed silmade ümbruses, täiustab huulekuju ja muudab huuled täidlasemaks.

Kuidas JUVÉDERM®  toimib?

Juvéderm® on hüaluroonhappe baasil välja töötatud naha täitesüstide sari, kusjuures iga täitegeeli koostis on loodud spetsiifilise ja ainulaadse probleemi kõrvaldamiseks.  Kui vanema generatsiooni preparaatide koostises on kasutusel 100% kõrgemolekulaarne hüaluroonhape siis Vycross tehnoloogia abil loodud preparaatides on kasutusel 90% madalmolekulaarset hüaluroonhapet ja 10% kõrgemolekulaarset hüaluroonhapet.

Arst süstib geeli ülipeene nõela abil naha alla. Geel täidab kortsud ja kurrud ning lisab märkamatult täidlust. Geelis olev hüaluroonhape seob niiskust. Olenevalt protseduurist ja tootest võivad tulemused püsida kuni 18 kuud.

Juhime tähelepanu, et kõik meie Juvéderm® preparaadid sisaldavad ka valuvaigistit lidokaiin, mille koostoimel on protseduur vähem valulik ning see muudab protseduuri Sinu jaoks meeldivamaks.

Lisainfo leiate siit: http://www.juvederm.co.uk

Broneeri aeg kohe

Ootame sind konsultatsioonile

+372 333 1100 | estetica@corrigo.ee

NB! Veendu, et oled saanud broneeringu kinnituse!
Kui broneeringu kinnitus ei ole Sinuni jõudnud, palun anna meile sellest teada.