PEPPLUS+Lifting spetsiaalpeptiididega

Nanotehnoloogilisi toimeaineid sisaldaval sarjal on pinguldav, niisutav ja nahka tõhusalt uuendav toime. Kreemis sisalduvad peptiidid ja taimset päritolu kontsentraadid tagavad toote tõhusa pinguldava ja nahka uuendava toime. Nahk muutub pringiks ja siledaks ning kortsu- ja kuivusjooned vähenevad.

Hoolduse toime:

Pinguldav toime patenteeritud  pinguldav polümeer on toodetud spetsiaalsel tootmismeetodil. “Super lifting polymer” pinguldab tõhusalt ning vähendab naha lõtvumist ja kortsujooni.
Kuivusjoonte ja kurdude vastane toime – vaskpeptiidid, heksapeptiidid ja palmitoüül-pentapeptiidid tugevdavad tõhusalt kollageeni ja parandavad dermise kvaliteeti.
Vananemisvastane  ja valgendav toime – magusa kompvekipuu viljade ekstraktist saadav toimeaine (Hovenia dulcis) noorendab ja värskendab nahka märgatavalt.
Mikrovereringet parandav ja lipolüütiline toime – taimseid ekstrakte, kofeiini ja beetaglükaani toime tasakaalustab naha vereringet ja vähendab liigse rasva ladestumist. Samaaegselt paranevad nii naha elastsus kui ka pinguldatus.

  • Väga tõhusalt nahka pinguldav
  • Kuivusjoonte ja kurdude vastase toimega
  • Vananemisvastane ja valgendav toime
  • Mikrovereringet parandav ja lipolüütiline toime
  • Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele ja igal aastaajal
  • Vastavalt naha vajadustele ja soovitud eesmärgile teostatakse hooldust 1-4 korda kuus
  • Sobib hästi enne tähtsaid sündmusi ja pidustusi

Hind:

50 € / 60 minutit

Tundliku või pinnakuiva naha puhul võib hooldus põhjustada lühiajalist punetust. Hooldus võib ka tekitada lühiajalist nahakihelust, mis enamasti möödub mõne minuti pärast peale maski eemaldamist. Kihelus on märgiks toimeainete imendumisest ja nahaainevahetuse kiirenemisest.

Hoolduse kestvus 60 minutit.

Broneeri aeg

  1. Vali loendist sobiv protseduur ja spetsialist.
  2. Vali kalendrist sobiv aeg.
  3. Täida andmed ja broneeri!